Makaleler     Dergiler     Kitaplar    

Ejoir - Elektronik Mesleki Gelişim ve Araştırmalar Dergisi

Dergi hakkında bilgi.

I.  Hakem kurulu tarafından yayınlanması uygun bulunan çalışmaların telif hakları Electronic Journal of Occupational Improvement and Research’e (Elektronik Mesleki Gelişim ve Araştırma Dergisi) aittir; başka bir yerde yayınlanamaz. Yazara/yazarlara yayından dolayı telif ücreti ödenmez.

II. Yazarlar Electronic Journal of Occupational Improvement and Research’e (Elektronik Mesleki Gelişim ve Araştırma Dergisi) makalelerini gönderirken, ileride doğabilecek yasal ve hukuki sorunların engellenmesi bakımından “Electronic Journal of Occupational Improvement and Research (Elektronik Mesleki Gelişim ve Araştırma Dergisi) Yazı gönderim Koşulları ve Şartnamesi” onaylandıktan sonra sisteme makale ekleyebilirler ve ancak bundan sonra makaleler değerlendirmeye alınacaktır.

III. Düzeltme istenen yazıların en geç 15 gün içinde editörlüğe tekrar gönderilmesi gerekmektedir. Belirtilen sürede geri gönderilmeyen yazılar, Electronic Journal of Occupational Improvement and Research’in (Elektronik Mesleki Gelişim ve Araştırma Dergisi) daha sonraki sayılarında yeniden değerlendirilmek üzere kabul edilebilir.

 

Örnek Yazım Kuralları için tıklayınız....