ACARINDEX Hakkında

Academic Researches Index - ACARINDEX 

 

2014 yılında akademik bilginin dizinlenmesi, dergilerin ve makalelerin araştırmacılara sunulması ve istatistiki bilginin derlenmesi amacıyla kurulmuştur. 

acarindex_stats 

Kuruluşundan bugüne kadar dünya genelinden milyonlarca araştırmacıya hizmet veren ACARINDEX resmi kurumlar, kütüphaneler ve üniversiteler tarafından takip edilen, tavsiye edilen ve referans alınan bir endekstir.

 

Günlük olarak dünya genelinden on binlerce araştırmacıya kolaylık sağlayan endeks, kuruluşundan bugüne değin kesintisiz hizmet vermiş ve sayısız akademik yayının referans alanında kendisine yer bulmuştur.

ACARINDEX ile literatür araştırmalarınızı kolaylıkla yapabilir, dergileri tarayabilir, makalelere erişim sağlayabilir ve atıflarınızı bulabilirsiniz. Kurumsal aboneler ise özel ayrıcalıklardan istifade edebilirler.

 

ACARINDEX akademik kalitenin korunması ve disiplinin sürdürülebilmesi için sadece başvuru koşulları ve standartlarını sağlayan dergileri indekslemektedir.

Yayınların bu kriterleri sağlayıp sağlamadıkları -kurumsal abonelik durumu göz önünde bulundurulmaksızın- editör ve danışma kurulu tarafından objektif olarak değerlendirilmektedir. 

 

Kurumsal abonelik kapsamında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.