16. Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı İstanbul 2024

KONGRE TARİHİ13 Ocak - 14 Ocak 2024

KONGRE ŞEHRİİstanbul, Türkiye

KONGRE YERİRadisson Blu Hotel Şişli

KONGRE WEB SİTESİwww.istanbulmemekanseri.com

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Her yıl düzenlenmekte olan kongreler ve sempozyumlar göstermektedir ki, meme kanserinin tanısında, tedavisinde ve takiplerinde sürekli güncellemeler yapmak gerekmektedir.

Meme kanserinin artık tek tip bir hastalık olmadığını biliyoruz. Böyle bir hastalıkta, kişiye özel yaklaşımların gerekliliği konusunda tartışmak, yapılmakta olanları ve yapılması gerekenleri değerlendirmek ve bilgilerimizi tazelemek için bu yıl 16. sini gerçekleştirmek üzere, 13-14 Ocak 2024 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlemekte olduğumuz Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı, İstanbul 2024’e hepinizi davet etmekten onur duyarız.

Bu toplantıda, 2024‘ün ilk günlerinde, bir önceki yılın gelişmeleri eşliğinde meme kanseri tüm yönleriyle irdelenecektir. Risk faktörleri, prognostik ve prediktif faktörler, radyolojik tanı ve tedavi yöntemlerinin tartışılacağı konuların yanı sıra, hızla gelişmekte olan görüntüleme ve onkoplastik cerrahi konusunda da oturumlar düzenlenecektir. Olgu tartışmaları eşliğinde yenilikler tartışılacaktır.

Meme kanserinin değişen yüzünü birlikte tartışmak için hepinizi, Radisson Blu Hotel, Şişli İstanbul’da gerçekleştirilecek olan bu güzel toplantıya bekliyoruz.

Düzenleme kurulu adına,
Prof. Dr. Nil Molinas Mandel , Prof. Dr. Gökhan Demir