Ulusal Jinekolojik Onkoloji Kongresi ve Ulusal Servikal Patolojiler ve Kolposkopi Kongresi

KONGRE TARİHİ20 Ocak - 22 Ocak 2023

KONGRE ŞEHRİAnkara, Türkiye

KONGRE YERİBilkent Otel ve Konferans Merkezi

KONGRE WEB SİTESİtrsgokolposkopi2023.org

DAVET

Sayın Endüstri Temsilcisi,

Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği ile Servikal Patolojiler ve Kolposkopi Derneği olarak, 2023 yılının ilk ayında sizlerle buluşacak olmanın heyecanını duyduğumuzu bildirmek isteriz.

Bu sene ülkemizde gerçekleşecek ESGO 2023 Kongresi’ne ev sahipliği yapacağız. Bu büyük kongre öncesi her iki derneğimizin de ESGO 2023 için yoğun bilimsel faaliyetlerde bulunacak olması sebebiyle hem Ulusal Jinekolojik Onkoloji Kongresi hem de Ulusal Servikal Patolojiler ve Kolposkopi Kongresini aynı anda geniş bir bilimsel program ile 20-22 Ocak 2023 tarihinde Bilkent Otel – Ankara’da gerçekleştirmeye karar verdik.

Kongremizde, Servikal Patolojiler ve Kolposkopi ile ilgili konulara genişçe yer verilecek olup, Ulusal Jinekolojik Onkoloji Kongresi de her seferinde olduğu üzere alanındaki konuları tüm detaylarıyla ele alınacaktır.

Kongremize, Jinekolojik Onkoloji ile Servikal Patolojiler ve Kolposkopi alanına ilgi duyan tüm katılımcılarımızı davet ediyoruz.

Bilimsel aktivitelerin en önemli paydaşlarından olan endüstri temsilcilerini de kongremizde bizlerle birlikte olmaya davet ediyoruz

Prof. Dr. Ali Ayhan
Başkan
Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği

Prof. Dr. Uğur Fırat Ortaç
Başkan
Servikal Patolojiler ve Kolposkopi Derneği