Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp 1. Ulusal Fitoterapi Kongresi

KONGRE TARİHİ25 Şubat - 26 Şubat 2023

KONGRE YERİOnline

KONGRE WEB SİTESİwww.homeopatikongresi.com

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 25-26 Şubat 2023 tarihlerinde online sistem üzerinden yapılacak olan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - 1. Ulusal Fitoterapi Kongresi`ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongrenin amacı; fitoterapi alanında bilgilerimizi bu alana ilgi duyan katılımcılar ile birlikte gözden geçirmek ve alanında yetkin uygulayıcıların güncel deneyimlerinden faydalanmaktır.

Fitoterapi geleneksel bitkisel tıbbi ürünler ve bitkisel ilaçlarla yapılan bir tür bir tedavi yöntemidir. Bir bilim olarak gelişimi tıp ve eczacılık başta olmak üzere birçok disiplinin birlikte çalışması ile ilerlemektedir. Bu nedenle kongremize farklı disiplinlerden bilim insanları dahil edilmiştir. Her zaman ilgi gören bir alan fitoterapinin gelişmesi ve bilimsel zeminde bu alana ilginin sağlık profesyonelleri arasında da artması ile bu uygulamaları modern bilimsel temellerle gözden geçirme ihtiyacı doğmuştur. Bu kongre vesilesiyle hekim ve ilgili sağlık meslek mensupları ile bu alanda çalışmalar yürütenlere bilimsel açıdan faydalı bir paylaşım ortamı sağlanacaktır.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - 1. Ulusal Fitoterapi Kongresi ile fitoterapinin temel ve güncel konularının paylaşılacağı, içerisinde sektör temsilcilerinin de deneyimlerini aktaracağı ve önümüzdeki yıllardaki klinik uygulamalarımıza ile bilimsel çalışmalarımıza yön verecek bir etkinlik olmasını planlıyoruz
En iyi dileklerimizi sunar, katılımınızı bekleriz.

Kongre Düzenleme Kurulu