Atatürk Üniversitesi Beşeri ve Sosyal Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ04 Kasım - 05 Kasım 2021

KONGRE YERİOnline

KONGRE WEB SİTESİbesos2021.atauni.edu.tr

DAVET

Değerli Akademisyenler, Araştırmacılar ve Öğrenciler

Küresel ve bölgesel anlamda olağanüstü süreçlerden geçmeye devam ettiğimiz bu günlerde, tüm bilim insanlarının ve adaylarının yakından ilgileneceği bir kongreyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Birincisini düzenlemeyi düşündüğümüz Atatürk Üniversitesi Beşeri ve Sosyal Bilimler Kongresinde bilimsel çalışma yapan siz değerli akademisyen ve bilim insanlarını misafir etmekten onur duyarız.

Kongremizin amacı, sosyal ve beşeri bilimler alanında çalışmalar yapan akademisyenlerle bilim sevdalılarını bir araya getirmek, tecrübe paylaşımına aracılık etmek, çalışma alanları ile ilgili konuları, alanında uzman öğretim üyelerinin moderatörlüğünde sunmalarını sağlamak ve akademik hayata hazırlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda 04-05 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenecek Atatürk Üniversitesi Beşeri ve Sosyal Bilimler Kongresinde araştırmacılar sunumlarını uzaktan erişim yöntemi ile gerçekleştirecektir. Salgın hastalı nedeni ile yüz yüze katılım olmayacaktır. Kongre oturumları bilim alanlarına göre düzenlenecektir. Kongreye katılım sağlayacaklardan katılım ücreti istenmeyecektir.

Geleceğin bilim insanı, eğitimci ve araştırmacılarını yetiştirmeye katkı sağlayacak olan bu Sempozyuma panel, konferans, bildiri gibi sunumlarla destek veren bütün katılımcılara, Atatürk Üniversitesi Beşeri ve Sosyal Bilimler Kongre ekibi olarak teşekkür ederiz.