8. İç Hastalıkları Akademisi Kongresi

KONGRE TARİHİ07 Haziran - 10 Haziran 2024

KONGRE ŞEHRİBafra, K.K.T.C.

KONGRE YERİConcorde Luxury Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİichastaliklariakademisi.com.tr

DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri TAEDER (Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği) tarafından her yıl düzenlenen ve bu sene 8. yapılacak olan “8. İç Hastalıkları Akademisi Kongresi" ne davet etmekten mutluluk duymaktayız.

8. İç Hastalıkları Akademisi kongresi 07-10 Haziran 2024 tarihlerinde Concorde Luxury Resort Hotel Kıbrıs’ta yapılacaktır.

Amacımız her zamanki gibi çok geniş bir alana hitap eden ve hızla değişen iç hastalıkları konularında çeşitli branşlardaki hekimlerimizin bilgilerini güncellemeyi sağlamaktır. Konular en fazla ihtiyaç duyulan, en sık karşılaşılan başlıklardan seçilmiş olup, toplantılarımızda konunun uzmanı hocalarımız kendi deneyimlerini literatür bilgileri ile birlikte interaktif sunum modellerini uygulayarak aktararak sizlerin pratiğinizde karşılaştığınız sorunlara ve olgulara çözüm önerileri getirecektir.

Yoğun çalışma temposu içerisinde kurulması zor olan kişiler arası ve kurumlar arası iletişimin sağlanmasıda bu toplantıların hedeflerinden biridir.

Her sene olduğu gibi yine bu sene de sözlü ve poster bildiriler ile kogremizin bilimsel yönü daha da güçlenecektir. Sözlü ve poster bildiriler bilimsel kurul tarafından özenle değerlendirilecektir.

Bilimsel bir ortamda güzel ve keyifli bir kongrede sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu oluruz. Sizleri de aramızda görmek üzere...

Sevgi ve saygılarımla,

Doç. Dr. Ramazan İlyas Öner
Kongre Başkanı