6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi

KONGRE TARİHİ01 Mart - 05 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİBelek, Antalya, Türkiye

KONGRE YERİTitanic Deluxe Golf Hotel

KONGRE WEB SİTESİwww.beyazetkongresi.com

DAVET

COVID-19 pandemisi nedeni ile yaklaşık 2 yıl ara vermek zorunda kaldığımız 6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi’ni (UBEK-6), 01-05 Mart 2023 tarihleri arasında Titanic Deluxe Golf Belek Otel Antalya’da yapacağımızı duyurmanın heyecanı içerisindeyiz. Kongremizi, Cumhuriyetimizin 100. ve Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği’nin (BESD-BİR) de 30. yıl dönümü olan 2023 yılında organize etmenin gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

BESD-BİR olarak 2011 yılında başladığımız ve siz değerli sektör paydaşlarımız ile birlikte uluslararası platformda önemli bir marka haline getirdiğimiz Beyaz Et Kongremize bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkürü bir borç biliriz.

5. Uluslararası Beyaz Et Kongresi (UBEK-5) 32 ülkeden veteriner hekim, ziraat ve gıda mühendisi, tıp doktoru akademisyenler ve sektör paydaşı yaklaşık 1300 kişinin katılımıyla önemli bir başarıya imza attı. Konusunda uzman bilim insanları dünyada uygulanan son teknolojik ve bilimsel gelişmeleri bizlerle paylaşarak beyaz et sektörüne çok değerli katkılar sundu.

Şimdi bizler de kaldığımız yerden devam ederek kongremizi daha üst noktalara taşıma azmi ve motivasyonu ile hazırlıklara başladık. Hedefimiz; 2023 yılında 6. UBEK’de sizleri daha gelişmiş içerik ve daha güzel bir ortamda ağırlamak...