6. Karadeniz Dermatolojide Yenilikler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ21 Haziran - 23 Haziran 2024

KONGRE ŞEHRİSamsun, Türkiye

KONGRE YERİAnemon Hotel

KONGRE WEB SİTESİdermatolojideyeniliklersempozyumu.com

DAVET

Değerli Meslektaslarım,

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji AD ve Hayat Boyu Tıp Egitimi Dernegi olarak bu yıl sizleri 21 - 23 Haziran 2024 tarihlerinde Anemon Hotel, Samsun’da gerçeklestirecegimiz 6. Karadeniz Dermatolojide Yenilikler Sempozyumu’na davet etmekten büyük sevinç duyarız.

Toplantı konularımızı hem günlük pratikte sıklıkla karsılastıgımız zorlukları çözmeye yönelik hem de tanı ve tedavi konusundaki son gelismeleri içerecek sekilde planladık.

Alanlarında deneyimli hocalarımızın bilgi ve deneyimlerini paylasacakları oturumların yanı sıra bilimsel alandaki gelismeleri aktardıkları konuların yer alacagı programda amacımız hep beraber güncel bilgilere ulasmaktır.

Toplantımız gün boyu devam edecek bilimsel açıdan doyurucu oturumların yanı sıra, Haziran ayında Karadeniz’in güzelliklerini doyasıya yasama ve deneyimleme sansımız da olacagı sosyal programlarla da zenginlesecektir.

Degerli meslektaslarımızın destek ve katılımları ile zenginlesecek olan 6. Karadeniz Dermatolojide Yenilikler Sempozyumu’nda sizleri Samsun’da agırlamaktan büyük onur ve mutluluk duyarız.

Kongremizde görüsmek dilegiyle...

Prof. Dr. Müge Güler Özden
Eş Başkan

Prof. Dr. Nilgün Şentürk
Eş Başkan