5. Ege Tiroid Günleri Toplantısı

KONGRE TARİHİ07 Kasım 2021

KONGRE YERİOnline

KONGRE WEB SİTESİwww.egetiroidgunleri2021.com

DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

Ege Bölgesindeki Üniversitelerin Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalları tarafından ortak olarak düzenlenen, tiroid hastalıkları ile ilişkili konuların ayrıntılı olarak alanında deneyimli konuşmacılar tarafından tartışıldığı Ege Tiroid Günleri’nin, beşincisini COVID-19 pandemisi nedeniyle bir yıl gecikmeli olarak gerçekleştireceğiz.

5. Ege Tiroid Günleri’nde sık karşılaşılan tiroid sorunlarının olgular aracılığıyla interaktif olarak tartışılması planlanmıştır. ‘Covid-19 ve Tiroid’ konulu bir oturum ile pandeminin tiroid üzerine olan etkileri de güncel bilgilerle gözden geçirilecektir. Böylelikle birinci, ikinci, üçüncü basamakta çalışan tüm meslektaşlarımızın aktif olarak katılabileceği, sık karşılaştıkları tiroid problemlerinde güncel, etkili bir yaklaşım kazanmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Tiroid hastalıkları konusundaki bilgilerimizi güncellemek ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak üzere 07 Kasım 2021 tarihinde ‘Online’ olarak düzenlenecek toplantımızda sizleri de aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.

Prof. Dr. Barış Önder PAMUK

BAŞKAN