16. Uluslararası Katılımlı Metabolik Hastalıklar ve Beslenme Kongresi

KONGRE TARİHİ28 Mayıs - 01 Haziran 2022

KONGRE ŞEHRİHatay, Türkiye

KONGRE YERİThe Museum Hotel

KONGRE WEB SİTESİmetabolizma2022.org

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Beslenme ve Metabolizma Derneği olarak 28 Mayıs - 01 Haziran 2022 tarihleri arasında Antakya/Hatay The Museum Hotel’de gerçekleştirmeyi planladığımız XVI. Uluslararası Katılımlı Metabolik Hastalıklar ve Beslenme Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

Bu yıl kongremizin temasını “Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Mozaiğine Güncel Bakış” olarak belirledik. Bu bağlamda, kongremizin programını metabolik hastalıklar alanında hem temel bilgilerin yer alacağı hem de tanı ve tedavideki en güncel konuların tartışılacağı konferanslar, uydu sempozyumlar, paneller ve kurslar şeklinde yapmayı planladık.

Çocuk Beslenme ve Metabolizma Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu olarak en son gelişmelerle bilgi birikimimizi zenginleştirecek ve dostluklarımızı pekiştirecek kongremizin siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyor, 28 Mayıs-1 Haziran 2022’de Medeniyetlerin Beşiği-Mozaik Diyarı Hatay’da sizlerle buluşmayı diliyor ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Nur Arslan

Kongre Başkanı