1. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Sürdürülebilirlik Kongresi

KONGRE TARİHİ05 Kasım - 06 Kasım 2021

KONGRE YERİOnline

KONGRE WEB SİTESİwww.ihsscongress.com

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız;

Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi olarak sizleri 5-6 Kasım 2021 tarihlerinde ilk kez gerçekleştirilecek olan ve online yapılacak olan “1. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Sürdürülebilirlik Kongresi” ne davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Küresel ölçekte yaşanmakta olan COVID-19 salgını tüm dünyada ve Ülkemizde başta insan sağlığı olmak üzere ekonomik, sosyal yapı ve eğitim süreçleri olumsuz yönde etkilenmiştir. Bu sürecin en az zararla atlatabilmesi amacıyla yeni normalleşme adımları atılarak salgının etkisi minimuma indirilmeye çalışılmaktadır. Bu kapsamda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de normalleşme adımları atılmakta ve her geçen gün buna bir yenisi eklenmektedir. Bu süreçte özellikle sağlık bilimleri alanında yaşanan etkilenmeler kongremizin temasının belirlenmesinde yol gösterici olmuştur. “Yeni Normalleşme Sürecinde Araştırma - Bakım - Uygulama - Yönetim" temasıyla düzenlediğimiz kongremizde Beslenme ve Diyetetik, Ebelik , Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik ve Sağlık Yönetimi alanları başta olmak üzere tüm sağlık bilimleri alanında ulusal ve uluslararası bilim insanlarını/sağlık profesyonellerini bir araya getirerek işbirliği ve etkili iletişim sağlamak, güncel bilgi ve deneyimleri paylaşmak, bilimsel çalışma sonuçlarını tartışmak hedeflenmektedir.

COVID-19 salgınının devam etmesi nedeniyle kongreye katılım online olarak sağlanacaktır. “1. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Sürdürülebilirlik Kongresi” nde sağlık bilimleri alanında yer alan farklı disiplinlerin uzmanları ile inter aktif katılımlı çeşitli konferans, panel ve kurslar düzenlenecek olup, sözlü/poster bildiriler kabul edilecektir. Kongrede sunulan bildiriler ISBN'li tam metin kitabında (Proceeding Book) yayınlanacaktır.

Kongremize katkı ve katılımlarınız bize güç katacaktır, sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kongremizde görüşmek dileği ile…

Sevgi ve saygılarımızla

Kongre Eş Başkanları

Prof. Dr. Asiye AKYOL
Ege Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı

Prof. Dr. Yurdanur DİKMEN
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı