Makaleler     Dergiler     Kitaplar    

Dilbilim Araştırmaları Dergisi ( Eski adı Dilbilim Araştırmaları )

Dergi hakkında bilgi.

Makaleler, Yazarlar İçin bölümünde açıklanan ölçütlere göre yazar adı ve kurumu belirtilmeden .doc belgesi olarak hazırlandıktan sonra aşağıdaki adımlar izlenerek Dilbilim Araştırmaları’na gönderilmelidir.

<span span="" ""="" style="" \\\"font-family:""="">
1. www.dilbilimarastirmalari.com ana sayfasındaki Yazar Girişi bölümüne e-posta adresinizi ve kendi belirleyeceğiniz bir şifreyi girerek Yazar ol düğmesine tıklayınız.
2. Karşısınıza çıkacak formda istenen bilgileri yanlışsız olarak girdikten sonra bir önceki adımda belirlediğiniz şifreyi giriniz. “İşleminiz tamamlanmıştır, onay bekleyiniz” iletisini aldığınızdan emin olunuz.
3. Kısa bir süre sonra Dilbilim Araştırmaları’ndan “Yazarlık isteğiniz onaylanmıştır” içerikli bir bilgilendirme iletisi alacaksınız.
4. Onay aldıktan sonra www.dilbilimarastirmalari.com ana sayfasindaki Yazar Girişine gidiniz, bilgilerinizi girdikten sonra Giriş düğmesine tıklayınız.
5. Karşınıza çıkan formdaki bilgileri doldurup makalenizi ekleyiniz. Makalenizdeki Türkçe ve İngilizce özet bölümünü ve Türkçe ve İngilizce anahtar sözcükleri kopyala-yapıştır yöntemiyle formdaki Özet bölümüne ekleyiniz ve Gönder düğmesine basınız. İşlemlerinizin sonunda “Makaleniz eklenmiştir” iletisini aldığınızdan emin olunuz.