Makaleler     Dergiler     Kitaplar    

Ajit-e Bilişim Teknolojileri Akademik Dergisi

Yıl 2011 , Cilt 2 , Sayı 3

Makale özeti ve diğer detaylar.

Makale özeti
Başlık :

Internet sitelerinin lojistik işletmeleri açısından önemi

Yazar kurumları :
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Lojistik Programı1, Gelişim Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler Programı2
Görüntülenme :
628
DOI :
Özet Türkçe :

Değişen ve sürekli gelişen günümüz bilgi çağında; işletmelerin internet sitesine sahip olmaması kaçınılmazdır. Gelecekte de varlığını devam ettirmek isteyen her işletme bugünden kendini bu sürece dahil etmelidir. Özellikle de uluslararası boyutta hizmet veren lojistik sektörü işletmelerinin internet sayfalarının olmaması düşünülemezdir. İnternet sayfaları ile sınırların kalktığı günümüz coğrafyasında; hem hizmetlerini tanıtmaları hem de yeni müşteriler edinmeleri daha kolay hale gelmektedir.

Anahtar kelimeler :
Özet İngilizce :

It is inevitable for enterprises to have web sites in today's information age that changes and continuously develops. Every enterprise that wants to continue its existence in the future should involve itself in this process. Especially, it is unthinkable for enterprises of logistics sector that give service in the international level not to have a web site. In today's world in which borders are removed by web pages, it becomes easier for enterprises both to promote their services and to gain new customers.

Tam metin (Türkçe) :
Paylaş :
Benzer Makaleler
Yorum Yap
  • Adınız :
  • Güvenlik Kodu :
  • Yorum :